Wszystkie kategorie

TKANINY

Możemy wyprodukować odzież z dowolnych materiałów, pochodzących od renomowanych, polskich i zagranicznych dystrybutorów. Na stanie posiadamy materiały typu Softshell, tkaniny poliestrowo-bawełniane i materiały drelichowe.

Wszystkie dostępne tkaniny są w bardzo szerokich zakresach gramatury – od 90 do nawet 460 g. Dzięki dostępowi do tkanin specjalnego zastosowania typu ripstop, możemy szyć specjalistyczną odzież mundurową.

Produkujemy także dzianiny trudnopalne z przeznaczeniem na odzież trudnopalną, która wykorzystywana jest w Straży Pożarnej, Wojsku Polskim, spawalnictwie i przemyśle petrochemicznym.

Od lat współpracujemy z tymi samymi, sprawdzonymi producentami przędz wiskozowo-aramidowych. Mamy 100% kontrolę nad procesem produkcji.

 

Zaczynając od podstawowych tkanin na odzież roboczą, wraz z rozwojem firmy, Bogmar BB wprowadzał na rynek coraz to nowsze produkty. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów pojawiły się tkaniny o wysokich standardach, wzmocnione, zapewniające najwyższą ochronę dla pracownika.

Tkaniny z naszych magazynów wykorzystywane są do produkcji ubrań m.in w branżach: medycznej, gastronomicznej, hotelarskiej czy branży budowlanej i oczywiście automotive. W ofercie można także znaleźć tkaniny na odzież zewnętrzną, Outdorową, Oxford, Polar, czy dla miłośników kamuflaży – Moro US.

W ofercie posiadamy również tkaninę stworzoną do prania przemysłowego – RS 245 Superior. Tkanina idealna do Rentalu oraz prania w pralniach specjalistycznych, spełniająca wymaganie większości branż !

 

W naszej ofercie posiadamy wiele typów tkanin na odzież zawodową, m.in.:

TKANINY POLIESTROWO – BAWEŁNIANE

TKANINY BAWEŁNIANO – POLIESTROWE

TKANINY POLIESTROWE

TKANINY BAWEŁNIANE

TKANINY ELASTYCZNE

TKANINY WODOOLEJOODPORNE

TKANINY NA ODZIEŻ ZEWNĘTRZNĄ

TKANINY SPECJALISTYCZNE

TKANINY PRZEMYSŁOWE

TKANINY PODSZEWKOWE

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Celem uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z naszym BOK.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz