Wszystkie kategorie

Rękawice skórzane

Wiemy, jak bardzo istotne jest zapewnienie bezpiecznych warunków pracy przy wykonywaniu czynności w niebezpiecznych warunkach lub przy użyciu określonego sprzętu. Z tego powodu w naszym sklepie internetowym znajdziesz ochronne rękawice skórzane, które świetnie sprawdzą się, jeśli pracujesz w budownictwie, logistyce czy handlu detalicznym. Proponujemy również wytrzymałe modele spawalnicze, zapewniające elektroizolację oraz ochronę przed poparzeniem.

Rękawice robocze - ochrona na najwyższym poziomie

W naszym sklepie internetowym znajdują się liczne modele, które spełniają określone normy unijne, dzięki czemu możemy zapewnić ich wysoką funkcjonalność. Wykonane są z wytrzymałych materiałów (np. skóra bydlęca, syntetyczna), co wpływa na komfort użytkowania. Niektóre modele posiadają specjalne wzmocnienia, dostosowane do wykonywania czynności w określonych warunkach.

Prace remontowe, spawalnicze, rolnicze i inne wymagają zapewnienia bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Nie istnieje lepszy wybór w tym zakresie niż produkty z naszego sklepu internetowego - przekonaj się sam.

Jest 210 produktów.

Pokazano 1-20 z 210 pozycji

Aktywne filtry