Wszystkie kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

NORMA1

NORMA1

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 2 878,00 zł

Ochrona nóg

W pracy przy samochodach, na budowie, w ramach obróbki metali czy przy użyciu maszyn przemysłowych niezbędne jest zadbanie w odpowiedni sposób o bezpieczeństwo. Ochrona nóg stanowi jedną z konieczności, bowiem zawsze może dojść do uderzenia, zgniecenia lub innego wypadku. Oferowane przez nas produkty BHP – buty w różnych wersjach i modelach (zróżnicowane pod względem cech i funkcjonalności) - sprawdzą się doskonale w każdej sytuacji.

Półbuty, gumowce, sandały, trzewiki

Dzięki szerokiemu asortymentowi naszego sklepu internetowego bez problemu dopasujesz obuwie do potrzeb środowiska pracy, zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają odpowiednie normy, cechując się solidnym wykonaniem z wytrzymałego materiału oraz dodatkowymi funkcjonalnościami w zależności od modelu.

Nasza oferta obejmuje nie tylko niezbędne produkty BHP na nogi, ale również specjalne maszyny wydające poszczególne środki ochronne pracownikom, które stanowią sposób na usprawnienie zachodzących w firmie procesów oraz obniżenie kosztów prowadzenia działalności.

Jest 2001 produktów.

Pokazano 1-20 z 2001 pozycji

Aktywne filtry

1 276,43 zł brutto
1 037,75 zł netto
Cena