Wszystkie kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

Norma EN 388

Norma EN 388

Norma EN 407

Norma EN 407

NORMA1

NORMA1

Ochrona rąk

Na pierwszym miejscu - bezpieczeństwo. W przypadku wykonywania prac w ramach działalności branż przemysłowych niezbędna jest odpowiednia ochrona rąk. Antyalergiczne, odporne na przecięcia czy chroniące przed ogniem i wysoką temperaturą rękawice robocze znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Dokonaj wyboru spośród dostępnych modeli wykonanych z różnych tworzyw, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby oraz wymagania.

Skuteczna ochrona rąk w każdych warunkach

Prace spawalnicze, monterskie oraz inne wymagające dużej precyzji – w każdej z tych sytuacji niezbędne są wykonane ze sprawdzonych materiałów rękawice o odpowiednich wzmocnieniach (np. powlekanie poliuretanem czy nitrylem). Solidne, wytrzymałe i idealnie dopasowane modele pozwolą wykonywać działania w pracy we właściwy sposób.

W każdej możliwej sytuacji należy stawiać bezpieczeństwo - zarówno swoje, jak i swoich pracowników - na pierwszym miejscu. Zrób to, decydując się na zakup odpornych modeli z naszego sklepu internetowego, zapewniając jednocześnie zgodność z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy.

Jest 682 produktów.

Pokazano 1-20 z 682 pozycji

Aktywne filtry

RĘKAWICE WZMACNIANE SKÓRĄ KOZIĄ TECH-4 W24H

11,50 zł brutto
9,35 zł netto
Cena

Rękawice ochronne wykonane z miękkiej skóry koziej w części chwytnej. Część wierzchnia wykonana z bawełny, przy nadgarstku zapięcie na rzep.  Dzięki użyciu miękkiej skóry cechują się dobrą manualnością. Ten model dobrze sprawdzi się w pracach monterskich.

Pakowanie produktu

Minimalne zamówienie: 12 par

Opakowanie zbiorcze: 120 par