Wszystkie kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

Norma EN 388

Norma EN 388

Norma EN 407

Norma EN 407

NORMA1

NORMA1

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 1 268,00 zł

Ochrona rąk

Na pierwszym miejscu - bezpieczeństwo. W przypadku wykonywania prac w ramach działalności branż przemysłowych niezbędna jest odpowiednia ochrona rąk. Antyalergiczne, odporne na przecięcia czy chroniące przed ogniem i wysoką temperaturą rękawice robocze znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Dokonaj wyboru spośród dostępnych modeli wykonanych z różnych tworzyw, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby oraz wymagania.

Skuteczna ochrona rąk w każdych warunkach

Prace spawalnicze, monterskie oraz inne wymagające dużej precyzji – w każdej z tych sytuacji niezbędne są wykonane ze sprawdzonych materiałów rękawice o odpowiednich wzmocnieniach (np. powlekanie poliuretanem czy nitrylem). Solidne, wytrzymałe i idealnie dopasowane modele pozwolą wykonywać działania w pracy we właściwy sposób.

W każdej możliwej sytuacji należy stawiać bezpieczeństwo - zarówno swoje, jak i swoich pracowników - na pierwszym miejscu. Zrób to, decydując się na zakup odpornych modeli z naszego sklepu internetowego, zapewniając jednocześnie zgodność z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy.

Jest 1260 produktów.

Pokazano 1-20 z 1260 pozycji

Aktywne filtry