Wszystkie kategorie

Ochrona oczu i twarzy

Twoi pracownicy narażeni są na odpryski oraz uderzenia, które mogą wywołać niepożądane zmiany na skórze? Skuteczna ochrona oczu i twarzy stanie się możliwa, gdy tylko zdecydujesz się na produkty BHP dostępne w licznych wersjach w naszym sklepie internetowym. Jeśli z kolei połączysz je z innymi środkami i umieścisz w maszynie wydającej stworzonej przez naszą firmę, zauważysz również satysfakcjonujące efekty pod względem szybkości pracy, logistyki oraz kosztów.

Okulary i gogle zróżnicowane pod względem funkcjonalności

Proponowane przez nas akcesoria bez wątpienia okażą się przydatne przy pracach monterskich, budowlanych, remontowych czy spawalniczych, a także w każdej innej sytuacji, gdy twarz oraz oczy są szczególnie narażone. Z uwagi na swoje funkcjonalności zapewnią najwyższą ochronę, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Co więcej, posiadają odpowiednie odznaczenia, które poświadczają zgodność z europejskimi normami, jakie muszą spełniać produkty BHP tego typu, co stanowi podkreślenie faktu, że lepszego wyboru nie można dokonać.

Jest 256 produktów.

Pokazano 1-20 z 256 pozycji

Aktywne filtry

OKULARY OCHRONNE 2800 3M

44,54 zł brutto
36,21 zł netto
Cena

Okulary ochronne nakładane na okulary korekcyjne serii 2800 3M zapewniają doskonałą osłonę oraz pole widzenia. Wysoki poziom ochrony przed uderzeniami oraz zarysowaniem.