Wszystkie kategorie

Wkładki przeciwhałasowe

Jeśli pracujesz w środowisku, w którym narażony jesteś na natężenie dźwięków, musisz pomyśleć o odpowiedniej ochronie narządu słuchu. Najlepszą decyzję podejmiesz, gdy zdecydujesz się na wkładki przeciwhałasowe dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego. Proponowane artykuły BHP zapewniają wysoki poziom wyciszenia. Co więcej, dzięki wykonaniu ze sprawdzonych materiałów - hipoalergicznej pianki poliuretanowej – nie powodują dyskomfortu w uchu w trakcie używania, a ze względu na stożkową konstrukcję dopasowują się do większości kanałów.

Wkładki przeciwhałasowe - skuteczna ochrona słuchu

Proponowane przez nas artykuły BHP dostępne są w licznych modelach zróżnicowanych pod względem swoich cech użytkowych, szczególnie poziomu tłumienia dźwięków. Należy więc ostrożnie dokonywać wyboru, by zapewnić dopasowanie do indywidualnych potrzeb oraz wymagań środowiska pracy. Pamiętaj, że wszystkie niezbędne akcesoria służące zapewnianiu bezpieczeństwa możesz wydawać pracownikom w sprawny sposób, obniżając jednocześnie koszty i podnosząc poziom kontroli zapasów. Pozwoli Ci na to stworzona przez nas specjalna maszyna vendingowa. Sprawdź, co dzięki niej osiągniesz!

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-20 z 41 pozycji

Aktywne filtry

ZATYCZKI BEZ SZNURKA 3M 1100

0,74 zł brutto
0,60 zł netto
Cena

Wkładki przeciwhałasowe 3M 1100 wykonane z miękkiej hipoalergicznej pianki poliuretanowej zapewniające pełny komfort i niewielki nacisk na wnętrze ucha. Zatyczki sprzedawane w opakowaniu zbiorczym po 200 par.