Wszystkie kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

NORMA1

NORMA1

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 16,00 zł - 2 956,00 zł

Ochrona przed upadkiem

Szelki bezpieczeństwa, linki przyłączeniowe oraz ustalające pozycję, amortyzatory i statywy – a to nie wszystkie produkty zapewniające odpowiednie warunki wykonywania czynności w pracy, które można znaleźć w naszym sklepie internetowym. Korzystając z naszej oferty, zagwarantujesz wysoki poziom bezpieczeństwa nie tylko na ziemi, ale również w powietrzu, kiedy ochrona przed upadkiem jest szczególnie istotna. Szeroki asortyment dostępny na naszej stronie internetowej pozwala przygotować się na każdą sytuację.

Ochrona przed upadkiem – jak zapewnić?

W naszym sklepie internetowym proponujemy jedynie sprawdzone produkty BHP, które spełniają obowiązujące normy, dzięki czemu mogą być swobodnie wykorzystywane w środowisku pracy. Proponujemy liczne modele, co pozwoli na pełne dopasowanie do potrzeb każdego podmiotu oraz warunków wykonywania czynności w powietrzu, zwłaszcza budowlanych na rusztowaniach czy przy myciu okien.

Przygotuj się odpowiednio do prac wykonywanych na wysokościach - wybierz nasze artykuły BHP, a będziesz miał pewność, że zdecydowałeś się na najlepsze możliwe zabezpieczenie!

Jest 51 produktów.

Pokazano 1-20 z 51 pozycji

Aktywne filtry