Wszystkie kategorie

Rękawice dziane, tkaninowe

Proponowane przez nas w tej kategorii produkty sprawdzą się doskonale w trakcie wykonywania wszystkich czynności wymagających manualności. Dostępne rękawice dziane i tkane zapewniają doskonałe czucie, co jest możliwe dzięki użyciu sprawdzonych, odpowiednio przylegających materiałów. Zapewniają wysoką ochronę antyprzecięciową (zgodność z normami europejskimi), dzięki czemu stanowią najlepszy wybór dla firm działających w różnych branżach. Dostępne są w licznych modelach zróżnicowanych pod względem szczegółowych parametrów - dokonaj wyboru w pełni dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

Rękawice tkane i dziane – dla wysokiego stopnia bezpieczeństwa

Połącz oferowane przez nas produkty BHP z zakupem specjalnej maszyny vendingowej, którą tworzymy, by jak najlepiej odpowiedzieć na Twoje potrzeby związane z kontrolowaniem pracowników, szybką dystrybucją produktów oraz chęcią obniżenia kosztów. Bardzo szybko zauważysz pozytywne efekty w ramach przyśpieszenia procesów odbywających się w Twoim miejscu pracy.

Jest 74 produktów.

Pokazano 1-20 z 74 pozycji

Aktywne filtry

RĘKAWICE BIAŁE BEZ PALCÓW D-6D

3,81 zł brutto
3,10 zł netto
Cena

Rękawica dziana, tkaninowa, bawełniano-syntetyczna, bez palców.

Pakowanie produktu

Minimalne zamówienie: 12 par

Opakowanie zbiorcze: 120 par

RĘKAWICE BAWEŁNIANE WZMACNIANE SKÓRĄ LICO TECHNIK-1 W24H

6,22 zł brutto
5,06 zł netto
Cena

Rękawice ochronne wykonane z bawełnianej, wygodnej dzianiny, wzmocnione całodłonicową skórą licową. Dobrze trzyma ją się w dłoni oraz zabezpieczają przed dostaniem się ciał obcych do środka.

Pakowanie produktu

Minimalne zamówienie: 12 par

Opakowanie zbiorcze: 120 par

RĘKAWICA BEZSZWOWA BAWEŁNA/SPANDEX MINIDOT-W W24H

2,58 zł brutto
2,10 zł netto
Cena

Rękawice ochronne wykonane z bawełny z jednostronnym mikronakropieniem PCV. Nakropienie zapewnia przyczepność trzymanego przedmiotu przy zachowaniu czucia w palcach.

Pakowanie produktu

Minimalne zamówienie: 12 par

Opakowanie zbiorcze: 120 par

RĘKAWICE DZIANE OCHRONNE BEZSZWOWE ROK JS GLOVES

20,73 zł brutto
16,85 zł netto
Cena

Dziane rękawice ochronne, pięciopalcowe, bez szwów, 100% para-aramid KEVLAR-grupa rękawic charakteryzujących się dobrą odpornością na przecięcia oraz dobrą ochroną cieplną w przypadku niewielkich zagrożeń termicznych.

Pakowanie produktu

Minimalne zamówienie: 12 par

Opakowanie zbiorcze: 120 par