Wszystkie kategorie

Półmaski przeciwpyłowe

Praca w przemyśle stolarskim, chemicznym, hutniczym, czy przy obróbce metali, wymaga zadbania o właściwą ochronę układu oddechowego. W tym celu doskonale sprawdzą się półmaski przeciwpyłowe, które w licznych modelach (stworzonych przez znanych producentów m in.: 3M, Uvex, Secura), są dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego. W zależności od konkretnego modelu zapewnią bezpieczeństwo w kontakcie z różnego rodzaju zanieczyszczeniami (aerozole w stanie płynnym i stałym, gazy) - należy więc dokonać wyboru zgodnie z potrzebami.

Ochrona dróg oddechowych na najwyższym poziomie.

Niezrównana wygoda, wysoka szczelność, odpowiednia filtracja – takie właśnie cechy otrzymasz, gdy zdecydujesz się na maski przeciwpyłowe dostępne w ofercie naszego sklepu. Proponowane produkty zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi, dzięki czemu na pewno będą świetnie służyć i wypełniać swoją funkcję, gwarantując właściwy stopień ochrony. Możesz je dostarczać swoim pracownikom za pomocą specjalnych maszyn wydających, stworzonych przez naszą firmę. Zmniejszając swoje koszty i polepszając kontrolę nad dystrybucją.

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-20 z 40 pozycji

Aktywne filtry

PÓŁMASKA FILTRUJĄCA PRZECIWPYŁOWA 3M 8825+

37,63 zł brutto
30,59 zł netto
Cena

Półmaska filtrująca 3M 8825+ z wysoce wydajnym filtrem o dobrej przepuszczalności powietrza. Wykonana z elastycznego materiału, idealnie dopasowana do kształtu i wymiarów twarzy użytkownika.

PÓŁMASKA PRZECIWPYŁOWA Z ZAWORKIEM FFP2V
  • Promocja!
  • -4,27 zł

PÓŁMASKA PRZECIWPYŁOWA Z ZAWORKIEM FFP2V

3,07 zł brutto
2,50 zł netto
Cena podstawowa 7,34 zł Cena

Półmaska przeciwpyłowa z zaworkiem FFP2V chroni przed aerozolami w stanie stałym lub płynnym. Plastikowy spinacz umożliwiający zapięcie gumek z tyłu głowy, metalowa klamra na zewnątrz pomaga ukształtować półmaskę do nosa.

PÓŁMASKA PRZECIWPYŁOWA BEZ ZAWORKA FFP2 MB FILTER
  • Promocja!
  • -6,16 zł

PÓŁMASKA PRZECIWPYŁOWA BEZ ZAWORKA FFP2 MB FILTER

2,45 zł brutto
1,99 zł netto
Cena podstawowa 8,61 zł Cena

Półmaska filtrująca jednokrotnego użytku bez zaworka MB 20 FFP2 NR D stanowi kompletny sprzęt ochrony układu oddechowego przed aerozolami z cząstek stałych i ciekłych.