Wszystkie kategorie

Usługi dodatkowe

Rozwiązania zwiększające konkurencyjność

Od początku istnienia regularnie rozwijamy ofertę o nowe usługi, dzięki którym możemy zapewnić Klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Razem z usługą Magazyn24h lub niezależnie od niej, możesz nam powierzyć szereg zadań dodatkowych. Mamy odpowiednie uprawnienia i doświadczenie.

Szycie odzieży na miarę

Produkcją odzieży roboczej zajmujemy się od ponad 30 lat. Dzięki doświadczonej kadrze i własnej, nowoczesnej szwalni, możemy dostarczyć naszym Klientom dokładnie takie rozwiązania, jakich potrzebują do bezpiecznej i komfortowej pracy. Oferujemy odzież ochronną, roboczą, reklamową i mundurową szytą na miarę z wykorzystaniem najlepszych jakościowo, certyfikowanych tkanin i dodatków.

Audyty

Przeprowadzamy audyty doboru środków ochrony pracy (ŚOP), narzędzi (MRO) i rentalu odzieży (RO), identyfikując i analizując zagrożenia pod kątem ochron indywidualnych oraz proponując konkretne, skuteczne działania prewencyjne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży BHP. ŚOP dobieramy, produkujemy i dostarczamy od 1989 roku.

Pranie rękawic

Profesjonalne pranie i czyszczenie rękawic przywraca ich pierwotną estetykę i zapewnia im neutralny zapach – bez wpływania na właściwości użytkowe materiału oraz pozwala obniżyć koszty, związane z zakupem nowej odzieży ochronnej i utylizacją starej. To również rozwiązanie proekologiczne, przyczyniające się do zmniejszenia ilości generowanych odpadów. Większość renomowanych producentów rękawic roboczych dopuszcza ich kilkukrotne pranie w profesjonalnych warunkach. Pralnia BOGMAR funkcjonuje zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa. Środki i procesy prania każdorazowo dobieramy do typu materiału i rodzaju zabrudzeń. Używamy wyłącznie certyfikowanej chemii, bezpiecznej dla tekstyliów i skóry. Produkty pochodzące z różnych fabryk są zawsze prane osobno. Zanim rękawice opuszczą pralnię, przechodzą testy. Usługa prania rękawic stanowi doskonałe uzupełnienie usługi Magazyn24h, ponieważ pozwala jeszcze bardziej obniżyć koszty zużycia środków BHP. Rękawice po wykorzystaniu nasi pracownicy zabierają do pralni, a następnie czyste zamieszczają w automacie vendingowym. Usługa prania może dotyczyć również zarękawków i innych środków ochrony, które zgodnie z zaleceniami producenta nadają się do prania.

Rental odzieży roboczej

Usługa rentalu gwarantuje niezmienną jakość i estetykę tekstyliów, poczucie bezpieczeństwa oraz satysfakcję z użytkowania odzieży roboczej przez cały okres obowiązywania umowy – bez konieczności kosztownego zakupu jednorazowego i ryzyka zaginięć w transporcie czy praniu. Rental pozwala zoptymalizować koszty i przenieść na naszą firmę większość obowiązków, związanych z zapewnieniem i konserwacją ubrań ochronnych. Każdy model odzieży i rodzaj tkaniny Klient zatwierdza w formie pisemnej. Odzież można łatwo zidentyfikować, dzięki elektronicznemu systemowi ewidencji chipem oraz wszytej metce. Elektroniczna ewidencja daje dostęp do pełnej historii prań, napraw i wymian każdej sztuki odzieży, począwszy od momentu dostawy, co pozwala łatwo przygotować dokumenty na potrzeby ewentualnej kontroli. Pracownicy Działu Kontroli Jakości firmy BOGMAR dokonują przeglądu odbieranej odzieży pod kątem ewentualnych uszkodzeń. Naprawy realizujemy na bieżąco w terminie nie dłuższym niż 1 tydzień. W trosce o najwyższe standardy czystości i higieny transportu, kierowcy dostarczający i odbierający odzież posiadają aktualne książeczki zdrowia. Poszczególne typy odzieży i bielizny przewożone są osobno, zgodnie z wymaganiami higieniczno-sanitarnymi.

Magazyn konsygnacyjny (depozytowy, call-off stock)

Usługa magazynu konsygnacyjnego to jeden z najbardziej efektywnych sposobów ograniczania kosztów logistycznych, dający pełną kontrolę nad stanem magazynowym i gwarantujący bezpieczeństwo. Towar zostaje umieszczony w zakładzie Klienta bez wystawienia faktury. Dzięki umowie zawartej między stronami, cały proces jest regulowany prawnie z zaznaczeniem zasad organizacji, finansowania oraz funkcjonowania składu konsygnacyjnego. Lista zamówionych produktów zwykle znajduje się w załącznikach do umowy. Nie musisz szczegółowo planować zakupu różnych towarów, ponieważ cały proces jest optymalnie zarządzany, a dostawy zapewniane na bieżąco. W efekcie obniżasz koszty, zwiększasz płynność finansową, eliminujesz stoki magazynowe i masz pewność terminowych dostaw środków BHP. Możesz prowadzić statystyki pobrań i kontrolować zużycie produktów przez poszczególnych użytkowników, a na bazie zebranych danych, świadomie planować przyszłe zakupy i podejmować trafione decyzje biznesowe.