Wszystkie kategorie

Zarękawki ochronne

Odpowiednio dobrany strój skutecznie zabezpieczy pracownika przed poważnymi urazami, które mogą zdarzyć się w trakcie pracy. Ostre narzędzia, wysokie temperatury, a nawet odczynniki chemiczne nie tylko mogą doprowadzić do poparzeń ciała, ale również do skaleczeń. Jeżeli chcesz ochronić wyższe partie rąk idealnie sprawdzą się zarękawki ochronne, które powinny być koniecznym uzupełnieniem rękawic, ponieważ zostanie zachowana ochrona dłoni i przedramion.

W asortymencie znajdziesz zarękawki ochronne wykonane ze specjalnych materiałów, które maksymalnie podniosą bezpieczeństwo pracowników zajmujących się np. spawaniem czy obróbką blachy. W zależności od wybranego modelu mogą one charakteryzować się różnorodnymi właściwościami, m.in. ochroną przed urazami mechanicznymi, poparzeniami czy działaniem cieczy chemicznych. Prezentowane elementy odzieży są chętnie wykorzystywane w branży przemysłowej, mechanicznej, a także spawalniczej, czyli wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko uszkodzenia ciała.

Zachęcamy do zakupów!

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

ZARĘKAWEK ANTYPRZECIĘCIOWY ATG 89-5745
  • Promocja!
  • -14,48 zł

ZARĘKAWEK ANTYPRZECIĘCIOWY ATG 89-5745

44,16 zł brutto
35,90 zł netto
Cena podstawowa 58,63 zł Cena

Rękawy MaxiCut Ultra to idealne uzupełnienie rękawic odpornych na przecięcie, który zapewni ramionom dodatkową ochronę.

ZARĘKAWEK POLIAMIDOWY

13,41 zł brutto
10,90 zł netto
Cena

Dziany zarękawek, bez szwów, bezpyłowy. Jest skuteczną ochroną przedramienia przed zagrożeniami mechanicznymi. Wszystkie zarękawki mogą być stosowane łącznie z rękawicami ochronnymi. Nie pozostawia śladów na trzymanych przedmiotach. Posiadają atest PZH do prac pomocniczych w przemyśle spożywczym. Normy: EN-388 (2242X)