Wszystkie kategorie

Ostrzegawcze i specjalistyczne

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że istnieją takie branże, w których odpowiedni strój ma być zabezpieczeniem przed ewentualnym działaniem różnego rodzaju aktywnych składników. Dlatego też jako producent odzieży specjalistycznej i ostrzegawczej oferujemy wysokiej jakości ubrania ochronne. Wykonane z niezwykle odpornych na działanie kwasów czy zasad ubrania z pewnością dobrze sprawdzą się na halach produkcyjnych, gdzie na co dzień korzysta się z tego typu substancji.

Oprócz tego w tej kategorii znalazło się również miejsce dla odzieży ostrzegawczej. Charakteryzuje się ona odblaskowymi elementami, dzięki czemu jest dobrze widoczna nawet nocą z dużej odległości. Jest to niezwykle istotne szczególnie dla tych osób, które zajmują się m.in. wykonywaniem prac drogowych. Oprócz odblasków, są one w jaskrawych kolorach - żółtym i pomarańczowym.

Ciągle poszerzamy nasz asortyment, dzięki czemu znalazło się w nim miejsce również dla stroju dla pilarza. Wykonane z wysokiej jakości ubranie z pewnością będzie doskonale sprawdzało się w codziennej pracy. W komplecie można kupić zarówno spodnie, jak i kurtkę.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

ODZIEŻ OCHRONNA BHP MIX
  • Promocja!

ODZIEŻ OCHRONNA BHP MIX

30,63 zł brutto
24,90 zł netto
Cena

WYPRZEDAŻ ODZIEŻ BHP – OUTLET – KOŃCÓWKI KOLEKCJI
Oferujemy Państwu na sprzedaż nową odzież BHP w różnych rozmiarach.
Dostępna większość rozmiarów, odzież robocza, koszulki, polary, spodnie
Bezpieczna odzież na każdą porę roku.
Mix kolorów, mix rozmiarów.