Wszystkie kategorie

Hełmy

Przepisy związane z bezpieczeństwem i higieną pracy stanowią, że na budowach niezbędnym elementem każdej osoby wykonującej tam obowiązki jest noszenie ochronnej odzieży. W skład takiego stroju wchodzi również hełm. Dlatego też na naszej stronie internetowej znajdziesz szeroki wybór różnych modeli, z których z pewnością wybierzesz odpowiedni fason dla Twoich pracowników. To, co wyróżnia oferowane przez nas produkty to wysoka jakość wykorzystanych materiałów, dzięki czemu ten element jest niezwykle odporny na różnego rodzaju czynniki.

Oprócz standardowych hełmów w naszej kolekcji znalazły się również i te specjalistyczne. Posiadamy produkty, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez m.in. spawaczy. Co więcej, proponujemy także modele ze specjalną przezroczystą osłoną na twarz, co z pewnością przyda się wielu pracownikom wykonującym obowiązki związane z różnego rodzaju roztworami czy też opiłkami.

Nie zabrakło również lekkich fasonów, idealnych do hal produkcyjnych, które swoim wyglądem przypominają zwykłe czapki baseballowe. Są one jednak wzmocnione i odpowiednio zabezpieczone.

Jest 150 produktów.

Pokazano 1-20 z 150 pozycji

Aktywne filtry