Wszystkie kategorie

Okulary

Doskonała osłona oraz idealne pole widzenia? Takie cechy charakteryzują dostępne w naszym sklepie internetowym okulary ochronne, niezbędne w przypadku wykonywania prac w niektórych warunkach. Oferowane modele pochodzą od znanych w branży producentów i posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające spełnianie norm unijnych, dzięki czemu możemy zapewnić, że stanowią najlepsze zabezpieczenie przed uszkodzeniami, zarysowaniami czy promieniowaniem UV.

Specjalne gogle ochronne

Proponowane okulary dostępne w licznych modelach zostały stworzone w taki sposób, by zapewnić optymalne dopasowanie, a przez to wygodę w trakcie noszenia nawet przez kilka godzin. Świetnie sprawdzą się w przemyśle budowlanym, rolniczym, chemicznym, hutniczym czy stolarskim i w innych gałęziach, w ramach których wykonywane czynności mogą powodować zagrożenie dla oczu.

Postępuj zgodnie z przepisami BHP z naszą pomocą - zdecyduj się na bardzo odporne propozycje z naszego sklepu internetowego i ciesz się wysokim poczuciem bezpieczeństwa.

Jest 162 produktów.

Pokazano 1-20 z 162 pozycji

Aktywne filtry

OKULARY OCHRONNE 2800 3M

44,54 zł brutto
36,21 zł netto
Cena

Okulary ochronne nakładane na okulary korekcyjne serii 2800 3M zapewniają doskonałą osłonę oraz pole widzenia. Wysoki poziom ochrony przed uderzeniami oraz zarysowaniem.