Wszystkie kategorie

Okulary

Doskonała osłona oraz idealne pole widzenia? Takie cechy charakteryzują dostępne w naszym sklepie internetowym okulary ochronne, niezbędne w przypadku wykonywania prac w niektórych warunkach. Oferowane modele pochodzą od znanych w branży producentów i posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające spełnianie norm unijnych, dzięki czemu możemy zapewnić, że stanowią najlepsze zabezpieczenie przed uszkodzeniami, zarysowaniami czy promieniowaniem UV.

Specjalne gogle ochronne

Proponowane okulary dostępne w licznych modelach zostały stworzone w taki sposób, by zapewnić optymalne dopasowanie, a przez to wygodę w trakcie noszenia nawet przez kilka godzin. Świetnie sprawdzą się w przemyśle budowlanym, rolniczym, chemicznym, hutniczym czy stolarskim i w innych gałęziach, w ramach których wykonywane czynności mogą powodować zagrożenie dla oczu.

Postępuj zgodnie z przepisami BHP z naszą pomocą - zdecyduj się na bardzo odporne propozycje z naszego sklepu internetowego i ciesz się wysokim poczuciem bezpieczeństwa.

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-20 z 21 pozycji

Aktywne filtry

OKULARY OCHRONNE 2800 3M

44,54 zł brutto
36,21 zł netto
Cena

Okulary ochronne nakładane na okulary korekcyjne serii 2800 3M zapewniają doskonałą osłonę oraz pole widzenia. Wysoki poziom ochrony przed uderzeniami oraz zarysowaniem.

OKULARY OCHRONNE UVEX I-VO 9160041 UVEX

68,88 zł brutto
56,00 zł netto
Cena

Okulary ochronne UVEX I-vo przeznaczone są do ochrony przed odpryskami i uderzeniami (45m/s). Szara szybka poliwęglanowa z powłoką Infradur, odporna na zaparowanie oraz zarysowanie. Wyposażone w filtr zabezpieczający przed promieniowaniem UV i IR.

OKULARY SPAWALNICZE UVEX 9180143

82,27 zł brutto
66,89 zł netto
Cena

Spawalnicze okulary ochronne UVEX FUTURA. Dwukomponentowa budowa sprawia, że okulary są twarde i stabilne w miejscach, które tego wymagają, oraz miękkie we wrażliwych okolicach. Zapewniają optymalny i trwały komfort użytkowania.

OKULARY OCHRONNE UVEX FUTURA 81175599

64,58 zł brutto
52,50 zł netto
Cena

Okulary ochronne uvex futura. Dwukomponentowa budowa sprawia, że okulary są twarde i stabilne w miejscach, które tego wymagają, oraz miękkie we wrażliwych okolicach. Zapewniają optymalny i trwały komfort użytkowania.

OKULARY OCHRONNE UVEX PHEOS ONE 9192225

40,69 zł brutto
33,08 zł netto
Cena

Okulary UVEX PHEOS, zastosowanie dwusferycznych szkieł, które nie tylko zapewniają szerokie pole widzenia, ale są także niezwykle odporne na zarysowania od zewnątrz i trwale chronią przed zaparowaniem od wewnątrz dzięki unikalnej powłoce UVEX SUPRAVISION. Dzięki dodatkowym oprawkom i opasce elastycznej można stworzyć zestaw UVEX PHEOS, w zależności od obszaru zastosowania.

OKULARY UVEX I-WORK 9194175

46,72 zł brutto
37,98 zł netto
Cena

Okulary ochronne w sportowym stylu, atrakcyjny wygląd i solidna jakość. Spłaszczone końcówki zauszników z otworem na mocowanie sznureczka do okularów.

OKULARY UVEX BEZBARWNE SPORTSTYLE

31,65 zł brutto
25,73 zł netto
Cena

Okulary ochronne UVEX Sportstyle przeznaczone są do ochrony przed odpryskami i uderzeniami (45m/s). Bezbarwna szybka poliwęglanowa ze specjalną powłoką supravision extreme, niezaparowująca od wewnątrz oraz odporna na zarysowania na zewnątrz.