Wszystkie kategorie

Antyprzecięciowe

Dla wszystkich osób stykających się w miejscu pracy z zagrożeniami mechanicznymi (np. przy obróbce metali, obsłudze prasy, fabrykacji metalowych elementów i szklanych arkuszy) przygotowaliśmy artykuły BHP, które zapewnią właściwą ochronę dłoni. Proponowane przez nas rękawice antyprzecięciowe zostały wykonane ze sprawdzonych materiałów oraz zgodnie z obowiązującymi normami. Gwarantują nie tylko odpowiedni poziom bezpieczeństwa, ale również komfort i wygodę w trakcie noszenia.

Najlepsza ochrona antyprzecięciowa

Szczególnej uwadze polecamy dostępne rękawice powlekane nitrylem, które nie tylko świetnie chronią przed zagrożeniami mechanicznymi, ale także sprawdzają się zarówno w środowisku suchym, jak i w kontakcie ze smarami, olejami czy benzyną. Co więcej, odznaczają się bardzo długą żywotnością i zapewniają wysoką oddychalność dłoni,
dzięki czemu można je bez problemu nosić przez cały dzień. W naszym sklepie internetowym znajdziesz artykuły BHP stworzone z myślą o potrzebach każdej branży. Dobierz model odpowiednio do środowiska pracy i ciesz się najwyższym stopniem ochrony swoich pracowników.

Jest 81 produktów.

Pokazano 1-20 z 81 pozycji

Aktywne filtry