Wszystkie kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 7,00 zł

Artykuły malarskie - pędzle, szpachle, uchwyty

Metamorfozę wnętrza wiele osób rozpoczyna od zmiany koloru ścian. Artykuły malarskie, w tym m.in. pędzle, szpachle, uchwyty i wałki, sprawiają, że zlecone prace można wykonać znacznie szybciej i dokładniej. Jako dystrybutor oraz producent tego typu elementów na rynku działamy od lat - zdobyte doświadczenie sprawiło, że rozwiązania, które proponujemy Klientom, znajdują uznanie zarówno w oczach amatorów, jak i profesjonalistów.

Nasze artykuły do malowania umożliwiają wykonywanie zarówno prac na dużej powierzchni, w których liczy się przede wszystkim szybkość, jak i wykończeń opartych na detalach, wymagających precyzji. Zajmujemy się dystrybucją wałków i pędzli różnego typu, m.in. angielskich, kątowych czy owalnych wiele tych produktów wydajemy poprzez automaty do narzędzi. Osoby zajmujące się pracami wykończeniowymi doskonale wiedzą, jak często przydatne okazują się również odpowiednio dopasowane szpachle czy uchwyty. Siedziba naszej firmy znajduje się w Bielsku-Białej, ale do kontaktu zapraszamy klientów z całego Śląska i nie tylko.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

PĘDZEL PŁASKI 50 MM BEFASZCZOT
  • Promocja!
  • -2,51 zł

PĘDZEL PŁASKI 50 MM BEFASZCZOT

4,18 zł brutto
3,40 zł netto
Cena podstawowa 6,69 zł Cena

Pędzel malarski płaski uniwersalny. Włosie: 100% szczecina naturalna chińska, trzonek: drewno bukowe, skuwka: stal cynowana.

Do wyczerpania zapasów!

PĘDZEL DO PASKÓW 10"
  • Promocja!

PĘDZEL DO PASKÓW 10"

1,51 zł brutto
1,23 zł netto
Cena

Pędzel do pasków 6mm wykonany w 100% z włosia naturalnego. Charakteryzuje się szerokim zastosowaniem (głównie stosowany do malowania pasków), może służyć do malowania różnymi rodzajami farb, np. olejnymi, ale także do bejcowania czy impregnacji.