Wszystkie kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

NORMA1

NORMA1

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 127 385,00 zł

Narzędzia elektryczne, ręczne, skrawające

Innowacyjne rozwiązania sprawiają, że wykonywanie wielu uciążliwych czynności staje się znacznie przyjemniejsze. Proponowane przez nas elektronarzędzia przydają się m.in. do wywiercania dziur, składania mebli czy wycinania otworów. Zarówno specjaliści z doświadczeniem, jak i osoby, które na co dzień stronią od tego typu czynności, z pewnością docenią nasze wkrętarki, szlifierki kątowe, wiertarki oraz wyrzynarki. Intuicyjna obsługa oraz dodatkowe usprawnienia sprawiają, że do obsługi sprzętu nie jest wymagana specjalistyczna wiedza.

Jako dystrybutor z wieloletnim doświadczeniem i doskonałą znajomością wielu m.in. branży metalowej i budowlanej potrafimy dobrać ręczne narzędzia elektryczne, w tym skrawające, do wymogów konkretnych realizacji. Staramy się, aby nasze wkrętarki, szlifierki kątowe, wiertarki oraz wyrzynarki wyróżniały się niezawodnością, która pozwoli na używanie ich przez długie lata. Zachęcamy do skorzystania z naszej najnowszej usługi rental24h w której nasi doradcy techniczni podczas indywidualnego audytu dopasują idealny sprzęt a my będziemy go wypożyczać i naprawiać tak aby Twoi pracownicy mogli go użyć kiedy tylko będzie potrzebny.

Dlatego dystrybuujemy sprzęt, m.in. skrawający oraz ręczny, uznanych marek. Mamy zaufanie do producentów, z którymi współpracujemy i wierzymy, że nasi Klienci również docenią oferowaną przez nich jakość. Siedziba naszej firmy znajduje się Bielsku-Białej - obsługujemy zamówienia Klientów ze Śląska i całej Polski.

Jest 17242 produktów.

Pokazano 1-20 z 17242 pozycji

Aktywne filtry