Wszystkie kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

NORMA1

NORMA1

Ochrona ciała

W każdym miejscu pracy muszą być przestrzegane warunki bezpiecznego i higienicznego wykonania obowiązków. Ochrona ciała ma znaczenie w przypadku wielu obszarów takich jak m.in. prace drogowe i budowlane, przemysł ciężki, rolnictwo, środowisko spawalnicze czy branża samochodowa. Dla podmiotów działających w tych obszarach przygotowaliśmy bogaty asortyment produktów BHP, które odpowiednio wypełniają swoje funkcje, charakteryzując się jednocześnie wysokim stopniem wytrzymałości zapewniającym możliwość użytkowania przez długi czas.

Kombinezony, stroje ostrzegawcze, szelki odblaskowe

Szeroki wybór w ramach oferty naszego sklepu internetowego pozwala zapewnić, że znajdziesz u nas wszystkie elementy odzieży BHP, jakie tylko mogą Ci być potrzebne. Co więcej, przedstawiane produkty możesz wydawać swoim pracownikom za pomocą specjalnego automatu stworzonego przez nasza firmę, który pozwoli Ci na sprawniejsze zarządzanie zakładem i zadowalające oszczędności.

Zdecyduj się na skorzystanie z naszej oferty, jeśli zależy Ci na najwyższym stopniu ochrony całego ciała w przypadku Twoich pracowników.

Jest 1122 produktów.

Pokazano 1-20 z 1122 pozycji

Aktywne filtry

KOMBINEZON OCHRONNY TYVEC 500 XPERT

40,69 zł brutto
33,08 zł netto
Cena

Kombinezon ochronny TYVEK CLASSIC XPERT wykonany z oddychającego materiału Tyvek. Bariera ochronna zgodna z kategorią III odzieży ochronnej, typ 5 & 6. Chroni przed cząstkami pyłu i cieczy oraz rozbryzgiem chemikaliów, antyelektrostatyczny.