Wszystkie kategorie

Półbuty

Z oferty naszego sklepu internetowego z artykułami BHP mogą skorzystać podmioty działające w różnych branżach (od przemysłowych, przez medyczną, po spożywczą), w środowisku zarówno suchym, jak i wilgotnym. Proponowane półbuty ochronne robocze, z uwagi na swoje cechy użytkowe (antypoślizgowość, absorpcja uderzeń, antyelektrostatyczność itd.), zadbają o bezpieczeństwo pracy w każdych warunkach. Część modeli odznacza się zgodnością z normami unijnymi wymaganymi od tego typu produktów, co stanowi kolejną cechę zachęcającą do zakupu.

Niezbędne elementy ochronnego stroju

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór półbutów roboczych, co pozwoli Ci dokonać wyboru zgodnie z własnymi preferencjami. Zapoznaj się dokładnie z cechami użytkowymi każdego modelu, a następnie zastanów się, które z nich będą dla Ciebie najistotniejsze pod względem dopasowania do środowiska pracy. Po odpowiednim przemyśleniu podejmij decyzję, wybierając propozycje (zgodnie z Twoimi preferencjami także pod względem koloru) najlepiej odpowiadające na Twoje potrzeby.

Przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy dotyczą nie tylko organizacji samych obowiązków, przestrzegania norm związanych z podnoszeniem ciężkich przedmiotów czy pierwszą pomocą, ale także ze strojem każdej osoby zatrudnionej. W każdej firmie posiadającej magazyn czy też linie produkcyjne powinny być określone zasady dotyczące stroju i obuwia, których pracownicy muszą przestrzegać. Dlatego też nasza firma oferuje szeroki wybór półbutów, które bez problemu można dopasować do charakteru wykonywanych obowiązków. To, co charakteryzuje oferowane produkty, to wytrzymałość, a także dobra jakość wykonania. Dzięki temu osoby zatrudnione będą mogły nosić obuwie przez długi czas.

Oferowane półbuty występują w różnych modelach – z odkrytymi palcami lub innymi częściami stopy, częściowo zakrytymi oraz całkowicie zakrytymi. Co więcej, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i oferujemy szeroki wybór rozmiarów obuwia – nawet do rozmiaru 48!

Zapoznaj się z asortymentem strony Hurtownia24h.eu i wybierz coś dla siebie!

Jest 309 produktów.

Pokazano 1-20 z 309 pozycji

Aktywne filtry