Wszystkie kategorie

Ochrona słuchu

Skuteczne zabezpieczenie przed hałasem? Zapewnią Ci je artykuły BHP, które w licznych rodzajach oferujemy w naszym sklepie internetowym. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. zatyczki do uszu, nauszniki, ochronniki dopinane do hełmu czy wkładki, co pozwoli Ci dokonać wyboru zgodnie z własnymi preferencjami oraz dostosować do potrzeb środowiska pracy. Korzystając z naszych produktów, w każdej sytuacji będziesz w pełni świadomy (dzięki odpowiedniemu wyciszeniu pozwalającemu zwracać uwagę na zdarzenia wokół), czując się jednocześnie w pełni bezpiecznie.

Ochrona słuchu przed konsekwencjami hałasu

Dostępne w naszym sklepie internetowym produkty spełniają wszelkie normy, dzięki czemu sprawdzą się w każdym środowisku pracy. Co więcej, możesz wydawać je pracownikom za pomocą specjalnego automatu, który zamontujesz w swoim zakładzie, również korzystając z naszej oferty. Takie rozwiązanie pozwoli Ci zwiększyć kontrolę nad posiadanym asortymentem, polepszyć logistykę oraz osiągnąć większe oszczędności w budżecie.

Jeśli automaty wydające artykuły BHP, to tylko od naszej firmy!

Jest 109 produktów.

Pokazano 1-20 z 109 pozycji

Aktywne filtry

ZATYCZKI BEZ SZNURKA 3M 1100

0,74 zł brutto
0,60 zł netto
Cena

Wkładki przeciwhałasowe 3M 1100 wykonane z miękkiej hipoalergicznej pianki poliuretanowej zapewniające pełny komfort i niewielki nacisk na wnętrze ucha. Zatyczki sprzedawane w opakowaniu zbiorczym po 200 par.

NAUSZNIKI PRZECIWHAŁASOWE 3M PELTOR H520A
  • Promocja!

NAUSZNIKI PRZECIWHAŁASOWE 3M PELTOR H520A

99,02 zł brutto
80,50 zł netto
Cena

Nauszniki przeciwhałasowe 3M PELTOR Optime II o wysokiej skuteczności, tłumiące dźwięki o ekstremalnie niskich częstotliwościach. Zapewniają skuteczne tłumienie dźwięków nawet do 31 dB.